Gala Jubileuszowa 40-lecia Pracy Tworczej Slawomira Grünberga

Gala Jubileuszowa 40-lecia Pracy Tworczej Slawomira Grünberga

Gala Jubileuszowa 40-lecia Pracy Tworczej Slawomira Grünberga 634 904 LOGTV Polska
GALA 40-LECIA NA FILMIE

8 kwietnia 2019 r. w Teatrze Polskim w Warszawie odbędzie się Gala jubileuszowa 40-lecia pracy twórczej Sławomira Grünberga. Goście zobaczą dokument biograficzny „Opowieści filmowe Sławka Grünberga” w reż. Krzysztofa Tusiewicza, przybliżający sylwetkę Jubilata, a po filmie odbędzie się rozmowa z bohaterem wieczoru, którą poprowadzi Grażyna Torbicka.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert, który wprowadzi gości w niezapomnianą atmosferę ponadczasowych przebojów muzyki filmowej i musicalowej. Publiczność, dzięki oryginalnym aranżacjom, będzie mogła przenieść się na pokład Titanica czy wytropić w Pradze tajne dokumenty z jednostki specjalnej Mission Impossible. Gwiazdą koncertu będzie wrocławska sopranistka Monika Gruszczyńska oraz warszawski tenor Łukasz Wroński, którym towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra kameralna.

Podczas wieczoru odbędzie się również jubileuszowa premiera książki biograficznej autorstwa Barbary Grünberg o życiu i twórczości Jubilata pt. „Sławomir Grünberg – człowiek z kamerą”, w której bohater – na życzenie – złoży imienną dedykację oraz autograf.

Nie może Państwa zabraknąć na tym szczególnym wydarzeniu! Bilety już w sprzedaży!

SPRZEDAŻ BILETÓW W KASIE BILETOWEJ TEATRU POLSKIEGO PRZY UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 6, TEL. 22 826 92 76.

 

 

1 komentarz
  • KRZYSZTOF PIOTROWSKI 9 czerwca, 2019 at 12:54 pm

    Witajcie; dlaczego nie chcecie zamieścić relacji z GAI JUBILEUSZOWEJ?. Byłoby miło, ale też z uwagi na poruszone tam sprawy byłoby ciekawe informacyjnie. Pozdraiwam WAS SERDECZNIE 🙂
    kp

Ta strona używa plików cookie Polityka Cookies w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.