KSIĄŻKI

KSIĄŻKA “SŁAWOMIR GRÜNBERG –
CZŁOWIEK Z KAMERĄ”

Tymczasem już dziś można kupić jubileuszowe wydanie książki „Sławomir Grünberg – człowiek z kamerą” Barbary Grünberg. To zbiór wielu sekwencji tematycznych: opisanie procesu dochodzenia do własnej tożsamości, przywołanie czasów dzieciństwa, młodości i studiów, nakreślenie życia rodzinnego, przywołanie mentorów oraz wspomnień z filmowych podróży i pracy nad wieloma dokumentami, a wszystko to wzbogacone wypowiedziami rodziny, przyjaciół i znajomych oraz kolorowymi zdjęciami. To książka, w której Sławomir Grünberg szczerze i otwarcie mówi o wielu aspektach swojego życia, w tym również np. o potyczkach z KGB, których doświadczył podczas realizacji zdjęć w Rosji. Zdradza, które filmy i dlaczego nie powstały, oraz przywołuje te, które zmieniły bieg zdarzeń czy życie wielu ludzi.

Możliwość zakupu w cenie 50 zł przez PayPal albo przelewem na konto Fundacji LOGTV Films Polska: 97114020040000320277427637 z dopiskiem „Zakup książki”.

Wspieraj niezależne filmy. Zrob donację tutaj.

Ta strona używa plików cookie Polityka Cookies w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.