O NAS

Fundatorem Fundacji LOGTV Films Polska jest Sławomir Grünberg. Organizacja została założona w listopadzie 2017 r. jako odpowiednik prowadzonej w Stanach Zjednoczonych organizacji non-profit LOGTV Ltd., działającej nieprzerwanie z sukcesami od 1999 roku do dzisiaj.

Zgodnie z celami zawartymi w Statucie Fundacja LOGTV Films Polska specjalizuje się głównie w produkcji filmowej, promocji i dystrybucji filmów.

W ramach działalności amerykańskiej LOGTV Ltd. powstało 45 filmów, z których wiele odniosło światowy sukces, a LOGTV Films Polska śmiało można nazwać młodszą polską siostrą amerykańskiej LOGTV Ltd. Mimo krótkiego czasu działania ma już na swoim koncie rozpoczęte cztery produkcje filmowe: Martwa natura, A może byśmy tak … wpadli na dzień do Tomaszowa, Seweryn forever o wybitnym aktorze i reżyserze Andrzeju Sewerynie oraz Ja, Kaya, dziołcha ze Śląska o Kai Mireckiej-Ploss.

LOGTV PHOTO ARCHIVES

Wspieraj NIEZALEŻNE filmy. Zrob DONACJĘ tutaj.

Ta strona używa plików cookie Polityka Cookies w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.